FINAŁ XLIII MISTRZOSTW POLSKI
W WARCABACH

pod patronatem Starosty Mińskiego

Antoniego Jana Tarczyńskiego

28 kwietnia - 4 maja 2019

Mińsk Mazowiecki

Zdjęcia

Wyniki

UCZESTNICY

mf Filip Kuczewski

UKS Roszada Lipno
FMJD 0
PL 0
0 .

I Amadeusz Zyber-Moszak

UKS Roszada Lipno
FMJD 0
PL 0
0 .

k+ Krzysztof Kortas

LUKS Zefir Janikowo
FMJD 0
PL 0
0 .

mff Arleta Flisikowska

LKS Zuch Rychlik
FMJD 0
PL 0
0 .

gmif Natalia Sadowska

Zawodniczka niezrzeszona
FMJD 0
PL 0
0 .

k+ Kamil Krygier

UKS Lokator Gniezno
FMJD 0
PL 0
0 .
bartosz-gronowski

mf Bartosz Gronowski

UKS Lokator Gniezno
FMJD 0
PL 0
0 .

am Grzegorz Siuda

UKS Lokator Gniezno
FMJD 0
PL 0
0 .
lukasz-kosobudzki

mf Łukasz Kosobudzki

MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
FMJD 0
PL 0
0 .

k+ Mateusz Lewandowski

LUKS Zefir Janikowo
FMJD 0
PL 0
0 .
szymon-polinceusz

I Szymon Polinceusz

LKS Grom Złota Dama Poczesna
FMJD 0
PL 0
0 .

mf Piotr Paluch

LKS Unia Horyniec-Zdrój
FMJD 0
PL 0
0 .

Statystyki

Średni ranking finałów Mistrzostw Polski

Punkty wszystkich finalistów

Zawodnik2000200120022003200420052006200720082009201020112012201320142015201620172018PunktyZwRePo
Piotr Chmiel171415141417111411141271212184391069
Damian Reszka810139131514131316131412163378917
Łukasz Kosobudzki138911131411131316111513160378620
Mirosław Kobyliński1312111413811121212131510156358622
Leon Mikulicz15915121112127912114236819
Mariusz Adamaszek1516161317181410937355
Karol Dudkiewicz791110121211131112108216623
Stanisław Urbanek714913911985810103186736
Natalia Sadowska12101212101313169815685
Przemysław Oderkiewicz101210141181091296146817
Grzegorz Siuda7141213149141093185713
Radosław Wika5121511158161092205216
Tomasz Bieniek1014168101068124410
Marcin Stec12121415146714392
Mariusz Ślęzak81211991261104115
Michał Szczybyło1310101111557417
Oskar Budis111313135012266
Bartosz Gronowski1213108750103015
Marcin Grzesiak141410114911276
Ryszard Sawczyk1012125104983314
Mateusz Sowizdrzał9111111425327
Arleta Flisikowska6912134092213
Damian Jakubik171093610167
Bartosz Socha4812103442614
Piotr Kus910843152118
Marta Bańkowska1214266142
Piotr Osiołkowski111425895
Bartosz Goliński6109251239
Leszek Stefanek9672212012
Andrzej Słapiński1011214135
Jakub Gazda1011213154
Arkadiusz Ślęzak1110212173
Piotr Paluch1010204126
Władysław Daliga1010201183
Przemysław Pałeczny712191174
Karol Cichocki711183127
Marcin Robak1313371
Mateusz Niczyporuk1212281
Paweł Suchecki1212362
Mateusz Lewandowski841201210
Wojciech Tomczak1111434
Błażej Galant1010182
Marcin Wocial1010344
Filip Kuczewski1010182
Przemysław Kosobudzki88164
Mateusz Piątek88164
Kamil Krygier88245
Bogdan Bańkowski88245
Jacek Pawlicki77155
Adam Łyczba66065
Grzegorz Matuszewski66065
Ernest Kawecki55137
Tomasz Marczuk55056
Adam Biadasiewicz55056
Sylwester Flisikowski55056
Eugeniusz Anisow110110

Punkty wszystkich finalistów dostępne w większej rozdzielczości.

Harmonogram

SOBOTA
27 kwietnia

21:00 – ODPRAWA TECHNICZNA

NIEDZIELA
28 kwietnia

08:30 – RUNDA 1

Kuczewski – Paluch
Zyber-Moszak – Polinceusz
Kortas – Lewandowski
Flisikowska – Kosobudzki
Sadowska – Siuda
Krygier – Gronowski

15:00 – RUNDA 2

Paluch – Gronowski
Siuda – Krygier
Kosobudzki – Sadowska
Lewandowski – Flisikowska
Polinceusz – Kortas
Kuczewski – Zyber-Moszak

PONIEDZIAŁEK
29 kwietnia

08:30 – RUNDA 3

Zyber-Moszak – Paluch
Kortas – Kuczewski
Flisikowska – Polinceusz
Sadowska – Lewandowski
Krygier – Kosobudzki
Gronowski – Siuda

WTOREK
30 kwietnia

08:30 – RUNDA 4

Paluch – Siuda
Kosobudzki – Gronowski
Lewandowski – Krygier
Polinceusz – Sadowska
Kuczewski – Flisikowska
Zyber-Moszak – Kortas

15:00 – RUNDA 5

Kortas – Paluch
Flisikowska – Zyber-Moszak
Sadowska – Kuczewski
Krygier – Polinceusz
Gronowski – Lewandowski
Siuda – Kosobudzki

ŚRODA
1 maja

08:30 – RUNDA 6

Paluch – Kosobudzki
Lewandowski – Siuda
Polinceusz – Gronowski
Kuczewski – Krygier
Zyber-Moszak – Sadowska
Kortas – Flisikowska

CZWARTEK
2 maja

08:30 – RUNDA 7

Flisikowska – Paluch
Sadowska – Kortas
Krygier – Zyber-Moszak
Gronowski – Kuczewski
Siuda – Polinceusz
Kosobudzki – Lewandowski

15:00 – RUNDA 8

Paluch – Lewandowski
Polinceusz – Kosobudzki
Kuczewski – Siuda
Zyber-Moszak – Gronowski
Kortas – Krygier
Flisikowska – Sadowska

PIĄTEK
3 maja

08:30 – RUNDA 9

Sadowska – Paluch
Krygier – Flisikowska
Gronowski – Kortas
Siuda – Zyber-Moszak
Kosobudzki – Kuczewski
Lewandowski – Polinceusz

SOBOTA
4 maja

08:30 – RUNDA 10

Paluch – Polinceusz Kuczewski – Lewandowski Zyber-Moszak – Kosobudzki Kortas – Siuda Flisikowska – Gronowski Sadowska – Krygier

15:00 – RUNDA 11

Krygier – Paluch Gronowski – Sadowska Siuda – Flisikowska Kosobudzki – Kortas Lewandowski – Zyber-Moszak Polinceusz – Kuczewski

20:00 – ZAKOŃCZENIE

REGULAMIN

NAGRODY

I miejsce – 2700 PLN
II miejsce – 1600 PLN
III miejsce – 1100 PLN
IV miejsce – 500 PLN
V miejsce – 300 PLN
VI miejsce – 200 PLN
VII miejsce – 100 PLN
VIII miejsce – 100 PLN
IX miejsce – 100 PLN
X miejsce – 100 PLN
XI miejsce – 100 PLN
XII miejsce – 100 PLN

MEDALIŚCI MISTRZOSTW POLSKI

ZawodnikSrBr 
Mariusz Adamaszek538
Tomasz Balcerowicz459
Damian Reszka4419
Piotr Chmiel34310
Wojciech Dolata3216
Radosław Wika33
Leon Mikulucz2158
Marek Kuciński2125
Andrzej Martko2114
Łukasz Kosobudzki235
Mirosław Kobyliński1214
Ryszard Sawczyk1135
Marcin Stec1124
Stanisław Urbanek1124
Piotr Paluch1113
Natalia Sadowska1113
Jan Cegiełka112
Paweł Pieczyński112
Tomasz Bieniek11
Ryszard Stencel11
Jerzy konwerski11
Damian Jakubik11
Grzegorz Siuda44
Tadeusz Przymusiński22
Oskar Budis22
Stanisław Jędrzycki112
Piotr Osiołkowski11
Tomasz Miksa11
Józef Bajdak11
Marta Bańkowska11
Andrzej Kosmala22
Arleta Flisikowska22
Przemysław Oderkiewicz11
Marcin Grzesiak11
Michał Szczybyło11
Andrzej Słapiński11
Janusz Graczyk11
Józef Jaskólski11
Józef Grzywacz11
Mieczysław Kasprzyk11
Mariusz Ślęzak11
Karol Dudkiewicz11

Hotel Restauracja Stylowa

ul. Piłsudskiego 46

05-300 Mińsk Mazowiecki

Finał XLIII Mistrzostw Polski w warcabach

Mińsk Mazowiecki 2019